Košík je prázdný.

Ajax omráčil Juventus v Lize mistrů

Fanoušci Arsenalu požadují návrat Marca Overmara jako technického ředitele poté, co Ajax ohromil Juventuse, aby dosáhl svého prvního semifinále Ligy mistrů od roku 1997.
 
 Záhlaví střely Cristiana Ronalda ve 28. minutě dalo Serie A těžkou kontrolu nad jejich čtvrtfinálovou kravatu, ale Ajaxova nadmíru talentovaná mladá strana, která v minulém kole odhodlala Real Madrid, se shromáždila a vyrovnala před poločasem přes Donny van de Beek.
 
Druhému období dominoval Ajax a zaslouženě se dostal před Matthijse de Ligta, jehož branka zajistila místo v posledních čtyřech, kde budou čelit buď Tottenhamu nebo Manchesteru City.
 
Overmars je v současné době ředitelem fotbalu v Ajaxu a byl připočítán k tomu, že hraje významnou roli ve shromáždění předčasné strany, která obsahuje podobnou barcelonskou Frenkie de Jong a oznámil cíl přestupu Arsenalu David Neres.
 
Bývalý dvojnásobný vítěz Arsenalu byl spojen s návratem do severního Londýna v podobné kapacitě po náhlém odchodu ředitele náboru klubu Sven Mislintat v únoru a Gooners je jistě přesvědčen, že je ideálním kandidátem na dohled nad jejich strategií transferu v létě.