Košík je prázdný.

Arsenal odhalil jednání Aoba Meiyana!

Britové "Daily Mirror" potvrdili, že anglický Premier League Arsenal již sjednal převod Aubameyanganu a Dortmundu, ozbrojenci doufají, že v lednu podepíší tento fengba, aby se stal Sanchezovým nástupcem, ale speciálnější Askingovou cenu až 60 milionů liber, Arsenal naději navzájem snížit cenu, vyjednávání pokračuje!
 
V pondělí britská média Daily Mirror měla základní názor na převod operace Arsenalu v lednu, když britská média zjistila, že jakmile ztráta Sanchezu znamenala, že ozbrojenci budou dělat panické akvizice, tři muži Arsene Wenger se zaměřují na Malcolm z Bordeaux, Mkhitaryan of Manchester Spojené (také známý jako maršál) a Aubameyang z Dortmundu.
 
Arsenal v současné době uzavřel podepsaný Malcolm z Bordeaux a druhé znamení Arsene Wenger je předmětem speciálního Aotouyameyang Fotbalové Dresy Pro Děti. Arsenal je v současné době zodpovědný za podepisování je Sven - Milin Tate, poté, co sloužil jako hlavní skaut v Dortmundu, pro sílu Aubameyangu, kterou si velmi dobře uvědomoval. Oznamuje se, že Arsenal doufá, že tento měsíc dokončí podepsání Aubameyangu.
 
Aubameyang je velmi produktivní střelec, podle statistik, od sezóny 2011-12, zaznamenal 180 gólových klubů, v této sezóně hrál jménem Dortu 23krát, bodoval 21 gólů, velmi efektivní.
 
Britské média zdůraznily, že ačkoli Aubameyangova pověst obecně byla často potrestána za disciplinární problémy, Milintater však poskytuje Wengerovi spoustu zpráv, což bude rozhodně odhodlání společnosti Arsenal představit Aobayme Young. Dortmund také plánuje prodat gabonský útočník, obě strany již zahájily jednání, ale chtějí získat odměnu hráče ve výši 60 milionů liber, Arsenal si myslí, že některé drahé, které mohou ovlivnit transakci.
 
Na závěr článku britský mediální soudce, jakmile se Aubameyang připojil, pak Gabonský útočník může fotbalové dresy Barcelona ohrozit pozici Rakazat. Francouzi v současné době nejsou v uspokojivém stavu a Wenger skutečně podepsal nutnost Aubameyangu.