Košík je prázdný.

Bonucci reveals he turned down Read Madrid to Rejoin Juventus

Mezinárodní obhájce Itálie uvedl, že odmítl zájem ze strany ligových gigantů ve prospěch opětovného nastoupení šampionů Serie A.
 
Leonardo Bonucci odhalil, že odmítl Real Madrid, aby se v loňském létě vrátil k týmu Serie A Juventus z AC Milána.
 
Po sedmi sezónách v Juventusu od roku 2010 do roku 2017 převedl Bonucci do sezóny 2017-18 AC Milan.
 
Navzdory tomu, že předvedl 51 vystoupení a podepsal počáteční pětiletou dohodu v San Siro, Bonucci učinil přepnutí zpět do Turína, aby hrál vedle Cristiana Ronalda pro současnou kampaň v letech 2018-1919.
 
Do klubové startovní sestavy se dostal Massimiliano Allegri, obránce hrál důležitou roli v aktuálním neporaženém bitevním kole v ligové soutěži.
 
Ale návrat do Juve nebyl jeho jedinou volbou, když 31letý přiznal, že v létě odmítl možnost se připojit k gigantům La Liga Real Madrid a šanci hrát v Santiago Bernabeu.
 
"Real Madrid je zájem? Ano, je pravda, že mě Real Madrid zajímá," řekl Bonucci AS.
 
"Byla to pro mě čest a radost, to znamená, že jsem v těchto letech dobře pracovala.
 
"Ale volání od Juventusu a touha vrátit se domů byly zásadní, rozhodla jsem se, že barvy Bianconeri se mi hodí lépe."
Obránce také odhalil, že se rozhodl pro návrat do bývalého klubu pouze po jedné sezóně v Miláně.
 
Bonucci uvedl, že jeho šestiletý syn hrál stěžejní roli při přechodu do Juve, kde jeho rodina stále sídlí v Turíně.
 
"Jak reagoval můj syn Lorenzo? Je šťastný, protože otec přišel domů, "dodal. "V loňském roce jsem byl téměř v Miláně a nemohl mě vidět. To byl jeden z důvodů, proč jsem se vrátil. "
 
Mezinárodní italsko vyhrálo 26 zápasů v této sezóně a vypadá, že si vyhrál svůj sedmý titul Serie A, jelikož Juventus v současné době drží 13 bodů v horní části stolu.
 
Vyhlídka na klubovou první trofej Ligy mistrů od roku 1996 zůstává nadějná a klub doufá, že Ronaldo je může vypálit do evropské slávy.
 
Dalším přípravkem Juventusu je proti středu Atletico Madrid ve středu v noci před zápasem Serie A proti Bologni 24. února.