Košík je prázdný.

Draxler připouští, že ega“ PSG mohou ovlivnit tým, když požaduje

Německá mezinárodní trvá na tom, že hraní se světovými superhvězdami je ctí, i když přináší své vlastní problémy, zejména v Evropě
Pařížský záložník Saint-Germain Julian Draxler říká, že klub musí v příští sezóně v Evropě dosáhnout lepších výsledků, přičemž připouští, že některá „ega“ ve skupině znesnadňují týmu.
 
PSG dominuje francouzskému fotbalu od převzetí společností Qatar Sports Investments v roce 2011 a od té doby, co zahrnovalo šest titulů Ligue 1, získalo 21 domácích vyznamenání.
 
Neustále se však snažili vyrovnat tento úspěch na evropské scéně a nedokázali projít čtvrtfinále Ligy mistrů.
 
V loňské sezóně si Thomas Tuchel vedl vedení 2-0 po první etapě svého posledního střetu s Manchesterem United, ale při návratu v Parc des Princes prohrál 3: 1, aby ztroskotal na góly pryč.
 
Jednou z kritik, které se v klubu vyrovnávají, je to, že shromáždili tým plný talentovaných jednotlivců, jako jsou Neymar, Edinson Cavani a Kylian Mbappe, ale ne vždy to vede k soudržnému týmu.
 
Příkladem je současná situace, pokud jde o podepsání světového rekordu Neymara, který klubu řekl, že chce odejít, a často viděl jeho postoj zpochybňovaný.
 
Draxler připouští, že mít tolik ega v šatně má své problémy, ale trvá na tom, že vidí jejich přítomnost jako pozitivní.
 
"Všichni jsou výjimečnými hráči, je těžké najít ve světových hráčích této úrovně," řekl Draxler AFP.
 
"Ale samozřejmě mají své vlastní mysli, vlastní hlavy, žijí fotbal, chtějí skóre každé hry, takže mají ego."
 
"Takže někdy to není snadné pro celý tým, ale pokud máte to štěstí, že můžete hrát spolu s těmito hráči, je to jen potěšení každý den."
 
Draxler také přemýšlel o svém vlastním čase ve francouzském hlavním městě od doby, kdy se v lednu 2017 připojil z Wolfsburgu za vykázaných 36 milionů EUR (33 milionů GBP / 40 milionů USD).
 
Německá internacionála je potěšena úspěchem, který Tuchel dosáhl ve francouzské hře, ale je přesvědčen, že cílem této sezóny musí být další postup v Evropě.
 
"Je to dva a půl roku, co jsem přišel, a vyhrál jsem spoustu (domácích) titulů, takže jsem z toho šťastný," dodal.
 
„Stal jsem se lepším hráčem než předtím, takže je to pozitivní dres Paris Saint-Germain 18/19, ale co je negativní, to, čeho jsme dosáhli v Lize mistrů.
 
"V Lize mistrů jsme nejeli daleko a to byl jeden z cílů, když jsem se podepsal."
 
"Hodně to bolí, bolí to pořád, že jsme neprošli (proti Manchester United)."