Košík je prázdný.

PSG Neymar se stane velvyslanec pro Handicap International

Paris Saint-Germain hvězda Neymar se stala velvyslankyní pro Handicap International.
 
Handicap International uvedl, že Neymar, který se letos v létě uskutečnil ve světovém rekordu z Barcelony, se od Barcelony přestěhoval. "Svou obrovskou slávu půjčuje dobré věci: posiluje nejzranitelnější lidi na světě, lidé se zdravotním postižením žijícím v chudých zemích, Konflikty a přírodní katastrofy. "
 
Neymar, který má na sobě tričko s "opravnými životy" napsaným na přední straně, se v úterý objevilo ve Švýcarsku, stojící na vrcholu dřevěné sochařství s názvem "Broken Chair" o rozměrech 39 metrů, které organizace označila za "postavená před 20 lety Handicap International v sídle Organizace spojených národů v Ženevě vyzývat k zákazu protipechotních nášlapných min. "
 
Stála na židli, brazilský mezinárodní kopal míč s logem charity na Allee des Nations před palácem národů.
 
Řekl novinářům na akci: "Rád bych začal tím, že vám všem poděkoval za to, co děláte za nejméně viditelné na světě, a tak se stávají viditelnějšími. Musím říci, že jsem velmi potěšen, že jsem tady a že jsem Nový velvyslanec.
 
"Doufám, že se jedná o velmi úspěšné partnerství a že budeme schopni pomáhat velkému počtu lidí. Miliony chtějí jejich práva, chtějí se s nimi lépe zacházet, to je to, o co jsme tady a to je náš cíl. "