Košík je prázdný.

Reklamační řád

Návraty jsou nejobtížnější částí online nakupování, takže je to snadné:


- Veškeré zboží by nám mělo být zasláno zpět prostřednictvím služby UPS nebo pojištěné pošty a dané číslo sledování. Nejsme zodpovědní za vrácení / výměnu / vadné objednávky, které jsou ztraceny poštou.

- Všichni vrácené zboží by měly být umístěny uvnitř další schránky. Krabice z obalové krabice nemůže zpracovávat více tranzitů a krabice, které jsou nalepeny, zapsány, náš štítek na návrat přímo na ně bude vystaven poplatek za doplňování.

- Vlastní dresy jsou vyráběny na zakázku a NEMOHOU BÝT VRÁTENY NEBO VÝMĚNY.

Hledáte-li výměnu / vrácení peněz: Nejdříve se nás obraťte na nás, abychom mohli zajistit výměnu: faxianwola@gmail.com
- Chápeme, někdy je velikost nebo fit prostě není správné. Je to v pořádku, nové položky mohou být vráceny k výměně nebo vrácení původního způsobu platby do 30 dnů od jejich nákupu, pokud nevykazují žádné známky opotřebení a jsou stále v původním stavu.

- Pokud je používán, nelze položku vyměnit. Nemůžeme se na to bát, takže pokud jste si objednali pár bot, vyzkoušejte je v čistém prostoru uvnitř. Boty s jakýmikoli známkami opotřebení na trávě, trávníku, venkovních plochách nebo jinak nebude přijata k návratu a bude vám zaslána zpět na vlastní náklady. Patří sem jakýkoli zápach na nohy, kolínská voda nebo jiný zápach (cigareta, zvíře atd.), Které produkt neměl, když jsme vám to zaslali!