Košík je prázdný.

Ronaldo nezabere, jelikož Juventus udržuje dokonalý start

Unstoppable Juventus udržel svůj perfektní start do sezóny po 10 zápasech fotbalové dresy Juventus, když v prvním poločasu od Rodriga Bentancura a Cristiana Ronalda dal v sobotu 2: 2 v Udinese v Serii A.

Juventus, vyhrávající osmý titul po sobě jdoucím ligovém souboji, získal 24 bodů ze svých osm zápasů v Serii A a získal své první dvě hry v Lize mistrů.

Uruguayský záložník Bentancur byl jeho prvním členem v Juventusu na začátku minulej sezóny, zatímco Ronaldo, který byl obviněn z znásilnění tento týden v důsledku incidentu v roce 2009, se od svého přesunu z Realu odehrával na čtyřech.

Juve ovládal počáteční půlhodinu a prohrál v 33. minutě s protiútokem, když Bentancur nastavil Joao Cancelo na pravé straně a zamířil do přesného přeskoku Portugalska.

O čtyři minuty později Mario Mandzukic vyhrál volnou míč v pokutovém území a nabral Ronaldo, aby vystřelil jedovatý výlet kolem Simone Scuffet.

Antonin Barak zaútočil na Udinese a Kevin Lasagna si vysloužil po levé straně po druhé půli dětský fotbalový dres, jinak Juventus nadále dominoval.