Košík je prázdný.

Sarri tvrdí, že reakce po zápase na ztrátu Napoli byla „zneužita

Stará dáma byla daleko od svých skvělých nejlepších v Neapoli a hlavní trenér byl obklíčen za to, jak reagoval na ztrátu
Šéf Juventus Maurizio Sarri prohlásil, že jeho reakce po zápase po ztrátě 2-1 na Napoli byla „vykořisťována“, přičemž bývalý šéf San Paolo řekl, že pokud musí komukoli prohrát, byl rád, že to byl jeho starý klub .
 
Bianconeri byli v Neapoli chudí a ve druhé polovině zaostávali s údery Piotra Zielinského a Lorenza Insigne, zatímco cíl Cristiana Ronalda v přidaném čase se sotva považoval za útěchu pro zklamané fanoušky cestování.
 
Sarriho slova po porážce sloužila pouze k dalšímu rozhněvání Old Lady, ale bývalý šéf Chelsea věří, že jeho myšlenky byly masivně vyfouknuty z míry a že pokud se fanoušci musí na něco zlobit, mělo by to být výkonem týmu.
 
"Nevím o žádné kontroverzi a zdá se mi divné, že některé fráze byly zneužity," řekla Sarri na tiskové konferenci před střetem Serie A s Fiorentinou.
 
"Zdá se jen přirozené, že poté, co jsme s těmito kluky pracovali tři roky a pomohli mi na cestě, která by mě viděla, jak dorazím do největšího klubu v Itálii, stále existuje laskavost a vděčnost."
 
"Fanoušci by měli být naštvaní, protože jsme nejen prohráli, ale hráli jsme opravdu špatně, což je ještě horší."
 
Když Juve připustil několik cílů krátce poté, co se v této sezoně dostal do popředí, Sarri byl také vyslýchán, zda má jeho strana problém, pokud jde o udržení koncentrace, aby bylo možné pozorovat zápasy až do závěrečného pískání.
 
"Možná," řekl. "Zdá se, že to v poslední době překonáme." Není snadné mluvit spíše o psychologických situacích než o taktických situacích.
 
"Nebojím se počtu cílů, které připouštíme." V Lize mistrů a Coppa Italia jsme udělali lépe než v Serie A, ale celkový pokrok je dobrý, i když víme, že stále máme práci. “
 
Po uzavření lednového přestupního okna Sarri také připustil, že klub nepožádal o žádné podpisy, protože se domnívá, že jeho družstvo je již dostatečně silné - dokonce i s Emre Canem, který odjíždí na Borussia Dortmund.