Košík je prázdný.

Zinedine Zidane potvrzuje plány návratu koučování v rámci Manche

Zinedine Zidane potvrdila, že se vrátí "koučování znovu brzy", protože je nadále spojen s Manchester United Fotbalové Dresy Pro Děti. Francouzský vítěz Světového poháru si zasloužil pozoruhodné kouzlo svého prvního seniorského koučovacího postu, který řídil Real Madrid na tři po sobě jdoucí tituly Ligy mistrů.
 
Odšel po třetím evropském triumfu proti Liverpoolu, když se podíval, že si dobíjí své baterie. S tím, že Jose Mourinho přetrvává bouřlivý začátek sezony a hovoří se s hierarchií Manchesteru United, zprávy tvrdí, že Red Devils jsou připraveni nahradit portugalštinu se Zidanem.
 
A on teď rozžhavil plameny, když připustil, že se brzy vrátí na dotyk. Řekl TVE: "Jistě budu znovu koučovat brzy, protože to je to, co mám rád downing a to, co jsem udělal po celý život." Bylo tvrzeno, že plánuje podepsat čtyři světové hráče, pokud bude jmenován Unitedovým manažerem, s Toni Kroos, James Rodriguez, Thiago Alcantara a Edinson Cavani všichni na svém seznamu přání.
 
Také si myslí, že hvězdný hráč Manchesteru United Paul Pogba je odhodlán hrát pod svým krajanem - a jmenování Zidane by se jistě stalo populárním u 25letých po jeho veřejném běhu se současným manažerem. Nicméně, Mourinho je odhodlaný se držet své práce a to je si myslel fotbalové dresy Manchester United, že Spojené hierarchie jsou ochotni dát mu čas, aby situaci kolem.