Košík je prázdný.

návratu z AC Milán po návratu AC Milán vrátil po zaneprázdnění v

AC Milan čekal opožděný návrat Zlatana Ibrahimoviče z protáhlého a produktivního exilu koronavírusů ve Švédsku, který podpořil spekulace, že se útočník vrací domů navždy.
 
Zatímco většina jeho spoluhráčů z AC Milán musela kvůli pandemii nečinně sedět, Ibrahimovic byl ve Švédsku zaneprázdněn tréninkem hráčů v Hammarby, klubu první divize, jehož je součástí.
 
Na rozdíl od většiny zbytku Evropy, kde zadržování omezilo nebo znemožnilo trénink sportovců fotbalové dresy AC Milan 19/20, byla ve Švédsku omezení týkající se Covid-19 flexibilnější.
 
Začátek švédské ligy, naplánovaný na 4. dubna, byl odložen, ale trénink pokračoval, dokud se hráči vyhnuli těsnému kontaktu, na rozdíl od Itálie, kde individuální trénink pokračoval až tento týden.
 
V úterý nebyli v milánském centru přítomni pouze útočníci Ibrahimovic a útočník Pobřeží slonoviny, Franck Kessie. Podle La Gazzetta dello Sport požádal hráče, aby se zúčastnili lékařských testů.
 
Ale v pátek ráno stejné noviny informovaly, že Švéd byl očekáván později během dne.
 
Ve Švédsku jsou zprávy o okamžitých úmyslech Ibrahimoviče protichůdné. Byly zprávy, že čekal na jasnější představu o tom, jak bude trénink a Serie A pokračovat. Na druhou stranu, některá média tvrdí, že je připraven odejít do Itálie, kde Serie A doufá, že v červnu bude pokračovat.
 
"Pokud začneme 4. května, vrátím se 3. května. Pokud začneme 9. května, dorazím 8. května," citoval tento hráč švédská veřejná televize, jak řekl v dubnu.
 
Italská vláda ještě nesouhlasila s plánem, aby kluby pokračovaly ve skupinovém tréninku 18. května a tento týden italský ministr sportu Vincenzo Spadafora varoval, že pro Serie A je „nemožné stanovit definitivní datum“, aby se mohla restartovat.
 
Ve Stockholmu byl život pro bývalou švédskou internacionálu, který se po přestávce na italském šampionátu vrátil domů, domů.
 
Jeho přítomnost podpořila myšlenku, že pandemie urychlí Ibrahimovicův návrat do švédské ligy, kde pro něj všechno začalo před 20 lety v Malmö.
 
Ibrahimovicova smlouva podepsaná s Milánem v prosinci po dvouletém stintu v USA s LA Galaxy končí na konci sezóny.
 
V rozhovoru s online službou Dplay Ibrahimovic dříve na jaře řekl, že má „smlouvu s Milánem a [počká a uvidí], jak to skončí.
 
"Řekl jsem:" Chci hrát fotbal tak dlouho, jak jen budu moci, nikdy nevíš, co by se mohlo stát. "
 
Dodal, že také přemýšlel o tom, co bude dělat ve fotbale, když přestane hrát.
 
„Chci se dozvědět něco nového o fotbale z jiného pohledu. Budu přispívat na vedlejší kolej, ne na hřišti,“ řekl švédskému deníku Svenska Dagbladet.
 
Hammarby předseda Richard von Yxkull řekl deníku Dagens Nyheter, aby nic nevyloučil, a zdůraznil, že „to není rozhodnutí klubu.“